- wykonujemy pełną instalacje systemów monitoringu wewnętrznego jak i zewnętrznego

- konserwacja i naprawa systemów monitoringu oraz okablowania

- projektowanie sieci monitoringów i alarmów w dużych i małych kompleksach

- sprzedaż osprzętu, serwis u klienta, wsparcie techniczne

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!  601-356-805 lub 32 282 81 52

Systemy rejestracji zdarzeń i wizji (CCTV) są podstawowym elementem zabezpieczającym mienie – stanowią barierę której sforsowanie nie jest takie proste. Dzisiejsze systemy bazują na prostych i zarazem skutecznych rozwiązaniach.

Cyfrowe przetworniki obrazu wykorzystywane w kamerach charakteryzują się coraz większą czułością, co umożliwia dokładną obserwację nawet w całkowitej ciemności.

Stosowanie wbudowanych promienników podczerwieni stanowi dodatkowy atut proponowanych rozwiązań.

Budowane przez nas systemy bazują na centralnej jednostce zapisującej wizję, fonię oraz zdarzenia alarmowe – rejestrator wyposażony w dysk twardy, szybki procesor i wygony interface w języku polskim. Urządzenia te umożliwiają jednoczesny przegląd zapisu z każdej kamery, bez przerywania  bieżącej rejestracji. Oprogramowanie komputerowe pozwala na dodatkową konfigurację rejestratora a także wgląd w zapis oraz transmisję na żywo z każdego miejsca na ziemi – także przez telefon i tablet.

Prosty sposób łączenia się z urządzeniem zapewnia wygodę w monitorowaniu sytuacji w naszej firmie, domu czy innym miejscu którego obserwacja ma dla nas znaczenie kluczowe.

Sposób prowadzenia instalacji umożliwia jej ciągłą modyfikację, rozwój i adaptacje do bieżących potrzeb – odległość kamer od jednostki centralnej może wynosić nawet do 400m. Systemy analizy ciągłości transmisji pozwalają szybko wykrywać usterki lub uszkodzenia. Użytkownik zostaje powiadamiany mailowo o zdefiniowanych zdarzeniach zaistniałych w systemie.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i niska awaryjność systemu, dlatego do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie. Projekt oparty jest o wizję lokalną i uwzględnia rozmieszczenie założonej ilości kamer w sposób zapewniający najlepszą widoczność i bezpieczeństwo urządzeń.

Kamery przez nas stosowane posiadają obiektywy szerokokątne – zalecane do zastosowań wewnętrznych, ale także sprawdzające się świetnie w terenie (monitoringi parkingów itp.)

Nie wymagają doprowadzania osobnego źródła zasilania. Ich konstrukcja umożliwia doprowadzenie napięcia wprost z jednostki centralnej, w obrębie przewodu transmitującego sygnał wizji.

Nasza oferta poszerzona została także o możliwość przesyłania sygnału z jednostki rejestrującej do wewnętrznej sieci firmowej mostem radiowym. Nadajniki mogą być oddalone od siebie nawet o kilka kilometrów zapewniając przy tym możliwość realnej transmisji nawet do 100Mbitów.

Pozwala to na realizację systemów CCTV w obiektach oddalonych od siedziby twojej firmy, takich jak hale magazynowe, place czy składy materiałowe bez konieczności kosztownego doprowadzania łącza internetowego przez operatora, albo prowadzenia długich odcinków kabli transmisyjnych narażonych na uszkodzenia i kradzieże. Systemy transmisji bezprzewodowej które stosujemy, z powodzeniem wykorzystywane są w niedużych i średnich sieciach internetowych i zapewniają stabilność działania, połączoną z niewielkim kosztem budowy i utrzymania.

Mosty radiowe umożliwiają jednoczesne przesyłanie sygnałów z różnych systemów takich jak: CCTV, Internet, telefoniaIP, sys. Alarmowe – w praktyce oznacza to możliwość wyniesienia zasobów informatycznych firmy w miejsca znajdujące się poza jej obszarem, ale pozostające w zasięgu nadajników.